telegram aparat instagram wispi

سال های کودکی فرزند دلبندتان بسرعت میگذرد و تا چشم برهم بزنید، به جز خاطرات و آلبوم عکس ها چیزی از کودکی اش باقی نمي ماند.
پس ثبت این لحظات برای شما و در آینده نه چندان دوربرای کودکتان بسیار مهم و لذت بخش خواهد بود. امروزه با توجه به وفور دوربین های عکاسی و گوشی های دوربین دار، عکاسی از لحظه به لحظه ی کودک کار ساده ای است، اما دوربین های حرفه ای عكاسي، نور مناسب ، تزئینات زیبا ، و عکاس حرفه اي و کاربلد نتیجه ی فوق العاده ای را براي شما رقم خواهد زد. البته که قبل از بدنیا آمدن کودکتان، ثبت روزهای بارداری و عكاسي بارداري هم ایده ی بسیار خوبی خواهد بود.
ما در آتليه كودك و بارداري آميتريس با تسلط به شیوه های عکاسی و تکنیک های آن تا به امروز توانسته ایم گام هایی بزرگ درعکاسی کودک برداشته و رضایت بسیاری از خانواده های محترم را جلب نماييم.
دکورهای متنوع در آتليه ، حضور تيم عكاسي و فيلمبرداري در منزل و بويژه اتاق كودك بهمراه ايده هاي جديد و خلاقانه و همچنين کاري مبتنی بر اصول رئال و کلاسیک، به دور از هر گونه زرق و برق های فتوشاپی رايج با دقت ، سرعت و كيفيتي متفاوت مي تواند زمان را به نفع شما متوقف نمايد.

گالری نمونه بخش کودک

جهت ثبت لحظات تکرار ناشدنی شما

عکاسی در فضای باز یا منزل

عکاسی

عکاسی در محیط آتلیه

عکاسی

گروه آمیتریس

استودیو و آتلیه عکاسی

گروه آمیتریس در بدو تاسیس با هدف ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری ایجاد گردید، از این رو با کسب تجربه های ارزنده در رشته های مختلف مرتبط و همچنین افزایش سطح علمی و عملی همکاران خود، قدمهای موفقی را در جهت کسب رضایتمندی مشتریان خود برداشته است.
آدرس ما

تهران - یوسف آباد - نبش کوچه 60 پلاک 438 - ساختمان تابان - طبقه چهارم - واحد 406

88069418(21) 98+ (10 خط)

86051866 ویژه مشتریان تهران

info@amitris-studio.com روابط عمومی

admin@amitris-studio.com پشتیبانی

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 20:00

جمعه : 12:00 - 19:00